MarketingMNK Gorovo
Sport

NK Opatija pobjedila NK Dubravu s visokih 4:1 u Zagrebu

119850568_2113151105486302_5139044941855364347_n

NK Opatija visokom pobjedom protiv NK Dubrave učvrstila se na drugom mjestu tablice.

NK Opatija u Zagrebu pobijedila NK Dubravu rezultatom 4:1

Utakmica je krenula golijadom tako da je već u 6. minuti na semaforu stajalo 1:1. Utakmicu je otvorio Matija Matulja pogotkom u 3. minuti da bi  Dubrava ekspresno izjednačila samo 3 minute kasnije pogotkom Dragana Juranovića. Mreže su mirovale do 34. minute kada je za vodstvo Opatije  pogodio Trojan Maloku. Poluvrijeme je završilo minimalnim vodstvom gostiju.

Bilo je potrebno petnaestak minuta igre u drugom poluvremenu za novi gol Opatije, strijelac je Ivor Weitzer, a semafor pokazuje 1:3 za goste s Kvarnera. Antonio Pejanović postigao je gol u 81. minuti za 1:4. Kako se i pokazalo to je bio i poslijednji gol na utakmici.