Opatija

Leonu Buršiću odlično 3. mjesto na natjecanju Grand Prix Croatia

Leon Buršić Foto: Facebook Karate Klub Opatija

Leon Buršić nastavlja nizati odlične rezultate

Leon Buršić iz Karate kluba Opatija osvojio je odlično 3. mjesto na natjecanju 29. Grand Prix Croatia u disciplini Kumite učenici -46 održanog u Gradskoj sportskoj dvorani u Samoboru u organizaciji Karate kluba Samobor. Turnir je izborni za mušku i žensku kadetsku, juniorsku i mlađe seniorsku reprezentaciju a Europsko prvenstvo održava se početkom veljače u Budimpešti.

83272711_2722428708044359_7989815033821396992_o

Na ovom vrlo jakom natjecanju koje se održavalo od 17. do 19. siječnja 2020. u Samoboru bilo je prijavljeno 1663 natjecatelja iz 22 države.
Nagrada za prvo mjesto na ovom natjecanju pobjedniku u kategoriji senior donijela je i novčanu nagradu od 2000 Eura. Karate klub Opatija imao je 5 natjecatelja u 7 kategorija pa su se tako natjecali Katja Knežević koja je ušla u prvih osam,  Jana Redžić osvojila je 7. mjesto, te Lana Rogović koja je izgubila u polufinalnoj borbi te Domagoj Šprem koji je došao do polufinalne borbe.82295373_3362494890490191_1448291160081563648_n