MarketingCreative Weddings - videosnimanje i fotografiranje vjenčanja
Sport

3. HNL: Opatijci izgubili u utakmici s čak osam pogodaka

nk opatija

U 25.kolu 3. HNL-zapad nogometaši NK Opatije upisali su još jedan poraz. Iako im je forma u posljednje vrijeme u uzlaznoj putanji, na teškom gostovanju u Krapini primili su pet golova. Iako, nije to na terenu izgledalo tako loše. Opatijce je na klupi umjesto kažnjenog Bogolina vodio trener juniora Dalibor Zobić koji je za portal SportCom izjavio: “Prvo poluvrijeme dobro smo prošli kako smo igrali! U drugom smo se poluvremenu vratili, uspjeli smo izjednačiti na 3:3, imali priliku za 4:3 i onda smo dobili gol iz prekida. Zadnji gol smo dobili u sudačkoj nadoknadi iz kontre, kada smo svi izašli na prekid. Drugo poluvrijeme nije bilo loše.”

Za Opatijce su zabijali Mateo Furijan, Sandro Ugrina i Baltazar Bogolin iz jedanaesterca. Zanimljivo, trostruki strijelac za domaćina bio je nekadašnji igrač prvoligaša iz Varaždina, francuskog Sedana, belgijskog Charleroia i malteške Birkirkare Matija Smrekar.

ZAGOREC – OPATIJA 5:3

SRC Grana Klaka. Gledatelja: 100

Sudac: Ante Čulina (Zagreb)

Strijelci: 1:0 Smrekar (12), 2:0 Smrekar (45), 2:1 Furijan (58), 2:2 Ugrina (64), 3:2 Majcenić (67), 3:3 Bogolin (79-11m), 4:3 Smrekar (87), 5:3 Sedak (90+2)

MarketingMNK Gorovo

Žuti kartoni: Smrekar, Puklin Kunštek (Zagorec), Furijan, Bertoša, Kovačević, Petanjek (Opatija)

ZAGOREC: Babić, Puklin, Perić, Postonjski (63 Kanceljak), Kunštek, Smrekar (90+3 Sambol), Hoić (63 Sedak), Majcenić, Turniški, Poljak, Landripet

OPATIJA: Iveša, Petanjek, Jukičić, Redžepi (46 Kovačević), Mikulica (46 Krešić), Lazić, T. Rudan (58 Bogolin), Bertoša, Vlatković, Ugrina, Furijan