Marketing
Sport

1. ŽNL: Mohorovičić donio pobjedu Lovrancima

nogomet

U sedmom kolu 1. županijske nogometne lige mogli smo vidjeti mnoštvo zanimljivih utakmica

Posebno se tu ističe domaća utakmica naših Lovranaca u kojoj su žuti preokrenuli rezultat utakmice nakon 0-2 vodstva gostiju. Nakon 16 minuta igre gosti su imali dva gola prednosti da bi sredinom prvog dijela Srok smanjio na 1-2. Veteran Starčić pokazao je još jednom da usprkos poznim igračkim godinama može riješiti utakmicu te je u 75′ izjednačio. Pobjedu donosi ponajbolji pojedinac Lovranaca, Dominik Mohorovičić tri minute prije kraja susreta.

dominik Mohorovičić

Matulji su nastavili svoj pobjednički niz, a Draga je upisala novi poraz.

LOVRAN – GORANIN 3:2

Igralište Lokva.

Sudac: Saša Piljić (Rijeka).

Strijelci: 0:1 Jerković (7), 0:2 Ilić (16), 1:2 Srok (26), 2:2 Starčić (75), 3:2 Mohorovičić (87).

Žuti kartoni: Kruezi, Srok (Lovran), Jerković, Mikešić (Goranin).

LOVRAN: Beganović, Mrđenović, Bitanga, Žiganto, Vuković, Kruezi (90 Rupčić), Vidmar, Srok, Starčić (85 Kumičić), Gazdek (90 Srdoč), Mohorovičić.

GORANIN: Malnar, Abramović, Grgurić, Dedić, Jerković (56 Ugljarević), Lalić, Ilić (66 Krištof), F. Stipančić, R. Stipančić, Mikešić, Petrušanac

MATULJI – RIKARD BENČIĆ 3:0

Igralište: Crikvena draga.

Sudac: Mauro Mušković (Rijeka).