MarketingCreative Weddings - videosnimanje i fotografiranje vjenčanja
Sport

1. ŽNL: Fantastični Mohorovičić Lovranu donio novu pobjedu

NK Draga

U 26. kolu 1. županijske nogometne lige naši su klubovi ostvarili dvije pobjede i jedan poraz.

KRALJEVICA – DRAGA 2:0

Stadion Milan Minta – Ružić. Gledatelja: 70

Sudac: Danijel Mavrlja (Rijeka)

Strijelci: 1:0 Burić (2-11m), 2:0 Devčić (28)

Žuti kartoni: Sotošek, Pleše, Crnković (Kraljevica), T. Sinožić, Kovačić (Draga)

KRALJEVICA: Bilen, Stanišić (70′ Depeder), Crnković (85 Kurelić), Maretić, Pleše, Marković, Burić (88′ Poljičanin), Sotošek (85′ Rubčić), Devčić, Pičuljan (79′ Leoni), Perković

DRAGA: Bošnjak, Marković (86 Jukić), Lončarica, Mahulja, T. Sinožić, Kovačić, Abram, Rubinić, F. Sinožić (46 Kurti), Frolja, Perčić

MATULJI – POMORAC 1921 2:0

Stadion Crikvena Draga. Gledatelja: 50

Sudac: Paolo Jakovašić (Opatija)

Strijelci: 1:0 Inić (36-11m), 2:0 Inić (38-11m)

Žuti kartoni: Ljevar (Matulji)

MATULJI: Torbarina, Malnar, Beni, Tokić, Inić, Grbac, Bonicioli, Tursunović (75′ Stambul), Đuran (84′ Kostić), Ljevar, Simčić

MarketingMariner keramika

POMORAC 1921: Šestan (78′ Nedić), Stranić, Petrović (46′ Bagadur), Cvjetković, Savić, Seršić (75′ Tadić), Sobotinčić, Dorčić, Bura, Kušmić, Sredojević (59′ Petrović)

Stasiti stoper Matulja Igor Inić bio je dvostruki strijelac u Munama. Oba gola postigao je iz jedanaesterca.

RJEČINA – LOVRAN 2:3

Stadion NK Rječina. Gledatelja: 100

Sudac: Dario Rožanković (Rijeka)

Strijelci: 0:1 D. Mrđenović (7), 0:2 Mohorovičić (29), 1:2 Žagar (52), 2:2 Žagar (67-11m), 2:3 Mohorovičić (88)

Žuti kartoni: Franović, Pilčić, Antolović (Rječina), Šorić, D. Mrđenović (Lovran)

Crveni karton: Turk (Rječina) 74 – namjerno udaranje suparničkog igrača, Kryeziu (Lovran) 35 – drugi žuti karton

RJEČINA: Forgić, Sudan (46′ Zubak), Franović, Valenta, Pilčić, Antolović, Turk, Žagar, Mikulić, Kovač (82′ Petrović), Prosen (46′ Barčić)

LOVRAN: Šorić, M. Mrđenović, Uhač (60′ Gazdek), Rupčić, Vuković, Kryeziu, Srok, Žiganto, Starčić (85′ Uni), D. Mrđenović, Mohorovičić

Mohorovičić

U vrlo zanimljivom susretu koji se igrao na igralištu u Dražicama, Lovran je iznenađujuće slavio na krilima fantastičnog Dominika Mohorovičića koji je ponovo postigao dva pogotka u jednoj utakmici. Lovran je polovicu susreta igrao s igračem manje jer je nespretni Kryeziu drugi žuti karton zaradio već u 35′ minuti. Ekipe su se igrački poravnale tek u 74′ minuti kada je Turk zaradio izravni crveni karton. Lovranci su na odmor otišli s dva gola prednosti, ali je Rječina već 52′ minuti smanjila i potom u 67′ izjednačila. Dvije minute prije kraja, domaćinima je presudio junak utakmice Dominik Mohorovičić poslavši treći puta po loptu u mrežu inače izvrsnog vratara domaćina Tonija Forgića. Zanimljivo, nakon mjesec dana stanke svoje prve minute u nastavku sezone ubilježio je prvi vratar Lovrana Franco Uni. Međutim, nije zaigrao na vratarskoj poziciji već u vrhu napada gdje je zamijenio veterana Marina Starčića.