MarketingMariner keramika
Sport

1. ŽNL: Draga zabila 7 komada i uvjerljivo slavila

sport

Draga uvjerljiva protiv OŠK Omišlja na domaćem terenu, Matulji minimalno izgubili u gostima kod Goranina, dok je Lovran na Rabu izgubio s 3:0

Deseto kolo Prve županijske lige bilo je nadasve zanimljivo, a golova nije nedostajalo. Na domaćem terenu Draga je već na poluvremenu vodila protiv gostiju iz Omišlja s teniskih 6:0, da bi drugo poluvrijeme stavili nogu na kočnicu te se semafor u konačnici zaustavio na 7:3, bilo je to impresivnih 10 pogodaka na igralištu Slatina. Matulji su na gostovanju u Delnicama kod Goranina izgubili s 1:0 od mnogo boljeg domaćina koji može žaliti što u konačnici utakmica nije završila s većom gol razlikom. Lovran je na Rabu stradao s 3:0, utakmica koju je svih 90 minuta kontrolirao domaćin i koristio pogreške gostiju te u konačnici okrunio pobjedom koja je bila nagrada za sav dosadašnji trud koji nisu uspjeli bodovno naplatiti.

Prva ŽNL – 10. kolo

DRAGA – OŠK OMIŠALJ 7:3

Igralište Slatina.

Sudac: Zoran Janković (Viškovo).

Strijelci: 1:0 Matovina (11), 2:0 Matovina (14), 3:0 Rubinić (16), 4:0 Frolja (24), 5:0 Kovačević (40), 6:0 Abram (42), 6:1 Škoda (46), 6:2 Bajramović (65), 7:2 Abram (70), 7:3 Dajdžić (75-11 m).

DRAGA: Bošnjak, Krnjatić, Kovačević, Sinožić, S. Rubinić (79 Marković),  Frolja (73 Sinožić), Z. Rubinić, Matovina (46 Antolović), Abram (89 Klindić), Topić, Kurti.

OŠK OMIŠALJ: Jerčenović, A. Valić (46 Zec), Požega (87 Sudan), Žuvić, Karlić, Gajzler (46 Bajramović), Škoda, Dajdžić, D. Valić, Mihalović, Veljačić (46 Dukić).

GORANIN – MATULJI 1:0